آشنایی با سامانه آزمون های آزمایشی پارسیان دانش


همکار گرامی
با سلام
مفتخریم که آغاز به کار خدمت نوین دیگری از موسسه آموزش عالی آزاد پارسیان دانش را اعلام می داریم. سامانه آزمونهای آزمایشی پارسیان دانش با هدف سنجش داوطلبان آزمونهای مختلف پزشکی ، پیش از برگزاری آزمون رسمی توسط وزارت بهداشت طراحی گردیده است. با توجه به امکان حضور داوطلبان از سراسر کشور در آزمونهای هفتگی، این سامانه قابلیت سنجش داوطلبان و مقایسه آنها را به واقعی ترین شکل ممکن فراهم می سازد. توجه به این نکته مهم است که برای رسیدن به حداکثر دقت در ارزیابی خود، می بایست تا حداکثر ممکن به صورت پیوسته و هر هفته در این آزمون ها شرکت نمائید و برآیند کلی نتیجه آزمونهای شما ( نمودار پایش و کارنامه کلی آزمون ها) بهترین معیار جهت سنجش وضعیت شما در مقایسه با سایر داوطلبان می باشد.
خواهشمند است به نکات زیر توجه فرمائید :

  • هر هفته شما می توانید در بازه زمانی مشخص دو تا سه روزه (معمولا در پایان هفته) در آزمون هفتگی شرکت کنید. بنابراین در هر ساعتی از شبانه روز که برای شما مناسب تر است، شما می توانید آزمون را شروع نمائید.
  • به محض شروع آزمون، می بایست آن را تا پایان ادامه دهید (بسته به زمان آزمون بین 30 تا 240 دقیقه) و امکان توقف آن وجود ندارد.
  • پس از پایان هر آزمون، شما می توانید درصد پاسخگویی و پاسخهای درست و غلط را ملاحظه فرمائید.
  • برای مقایسه خود با متوسط درصد پاسخگویی سایر همکاران باید تا پایان مدت برگزاری آزمون صبر کنید. پس از جمع آوری نتیجه تمامی کاربران ، شما می توانید درصد پاسخگویی خود را با سایرین مقایسه کنید.
  • شما می توانید درصد پاسخگویی خود را با میانگین کل شرکت کنندگان و پنج درصد اول نیز مقایسه نمائید.
  • جهت ثبت نام می توانید با موسسه پارسیان دانش تماس بگیرید.

                                                                                                                                   با آرزوی موفقیت
                                                                                                                                     پارسیان دانش

پارسیان دانش

پارسیان دانش


رمز عبورم را فراموش کرده‌ام
کلیه حقوق متعلق به مؤسسه پارسیان دانش می باشد.